लोकप्रिय खबर

एकपछि अर्को गल्ती गर्दै स्क्यान्डल किङ बने दुर्गेश

हवाई उडानको टुङ्गो नलाग्दा सन्दीपले सिपिएल खेल्नेबारे अन्योल

देउवा आफैंले मागे प्रधानमन्त्रीको राजीनामा

अपाङ बाल शिक्षा सरोकार केन्द्रलाई खाध्यान्न तथा दैनिक आवश्यकीय सामाग्री प्रदान

‘वर्ल्ड क्लास’ नेपाली डाक्टर, जो देश फर्कन चाहन्छन्

LOCKDOWN Talk Show – Ep-01 – Baldev Singh Gomden ( Arjundhara , Jhapa )

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

माई नगरमा दोश्रो कोरोना संक्रमित भेटिए

माई नगरपालिकामा कोरोनाको दोश्रो संक्रमित भेटिएका छन् । साउदी अरबबाट असार २९ गते नेपाल आएका माई नगरपालिका–४ कट्टेलटारका २६ बर्षिय पुरुषमा कोरोनाको संक्रमण देखिएको हो । गरुवा बहुमुखी क्याम्पसको क्वारेन्टाइनमा बसेका उनको साउन २ गते स्वाब निकालेर परिक्षणको लागि पठाइएको थियो । उनी संगै आएर एउटै ब्लकमा बसेका २ जनालाई पुन पिसिआर गर्ने गरि राखिएको छ ।

पोजेटिभ रिर्पोट आएका युवालाई गोठगाँउ कोरोना आईसोलेशन लगिएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख पुस्कर कट्टेलले जानकारी दिए । नेगेटिभ रिर्पोट आएका क्वारेन्टाइनका १६ जनालाई घर फर्काइएको छ । टेस्टका लागि पठाइएको २० जनामा एक जना स्वास्थ्यकर्मी समेत रहेका छन् । यसअघि माईमा असार १४ गते पहिलो संक्रमित फेला परेका थिए । हाल उनी उपचारपछि डिस्चार्ज भएर फर्किएका छन् ।


प्रकाशित : २०७७ श्रावण ७ बुधबार प्रकाशित

ताजा समाचार
  • कोठियाघाट स्पेसल
    थप
  •